کد نوحه

کد مداحی

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
لغزش دوستت را برای هنگام یورش دشمنت، تحمّل کن . [امام علی علیه السلام]
در این زمینه حدودا 60 فتوا از علمای وهابی در کتاب مجموع فتاوی دارللجنه علمای مکه و مدینه در مورد مشرک بودن شیعه و لزوم قتل شیعیان صادر شده است. نکته دیگری نیز می‌تواند مسئله را تبیین کند.به گزارش شیعه آنلاین،‌ بررسی‌های انجام شده و برخی آمار موجود حاکی از رشد و افزایش تعجب برانگیز تعداد پیروان فرقه ضاله وهابیت در شهرهای مختلف جمهوری اسلامی ایران دارد. در همین راستا دکتر «علوی» استاد دانشگاه مشهد نیز در تماس با پایگاه حفا آماری تأسف انگیز از افزایش بی‌سابقه جمعیت فرقه ضاله شیعه ستیز خبر داد.

پس از درج شدن اخباری مبنی بر انتقاد برخی مسئولان از افزایش جمعیت کشور، این استاد دانشگاه مشهد در این تماس با ارائه آماری از رشد جمعیت وهابی و مقایسه آن با شیعیان گفت: پس از تبلیغ کاهش جمعیت توسط دولت وقت، عالمان سنی تبلیغ افزایش جمعیت برای رسیدن به اکثریت را شعار خود قرار دادند و تا امروز نتایج زیادی به دست آورده اند:

1- امروزه به صورت رسمی و غیررسمی تبلیغ می‌کنند که حداقل دو زن و بیست بچه داشته باشید. خودشان در سخنرانی‌ها تصریح می‌کنند که با این کار می‌خواهند به مرحله‌ای برسند که ایران به کشوری سنی مذهب تبدیل شود. اگر فقط یک بار به سیستان و بلوچستان مراجعه فرمایید خواهید دید که تبلیغ چهار زن گرفتن و تکثیر نسل چقدر بین اهل تسنن مشهور و مورد عمل است.

2- نرخ رشد جمعیت در برخی مناطق سنی که اطلاع دارم 7% است اما در مناطق شیعی بین 1% تا 3/1% است. در برخی روستاهای مختلط نشین (شیعه و سنی نشین) وضع فاجعه بارتر است. مثلا روستایی را سراغ داریم که در گذشته 65% آن را شیعیان و 35% را سنی‌ها تشکیل می‌دادند اما امروزه 86% را سنی‌ها تشکیل می‌دهند.

3- مهاجرت اهل سنت سرریز شده از شهرهای خود به شهرهای شیعه نشین برای تغییر بافت جمعیتی نیز انکار ناپذیر است. در شهرهای فراوانی، مناطق بلوچ نشین تشکیل شده است در حتی در گرگان - رشت و مشهد، چه رسد به شهرهایی مانند بیرجند، کرمان و غیره.

4- ممکن است سوال شود: اهل سنت همیشه حاکمان مسلمان را «ولی الامر» دانسته و اطاعت از آنان را واجب می‌دانستند، چگونه بر علیه سیاست‌های دولت مقابله کردند؟ جواب کاملا روشن است زیرا سنی‌ها به مرور زمان از سنی به وهابی تبدیل شدند و وهابی‌ها اطاعت از حاکم شیعه را حرام، کشتن شیعه را واجب و استتفاده از هر ابزاری برای مقابله با شیعیان را مباح و باعث ثواب می‌دانند.

ناگفته نماند در این زمینه حدودا 60 فتوا از علمای وهابی در کتاب مجموع فتاوی دارللجنه علمای مکه و مدینه در مورد مشرک بودن شیعه و لزوم قتل شیعیان صادر شده است. نکته دیگری نیز می‌تواند مسئله را تبیین کند. تا سال 1382 عمده حملات علیه شیعیان در سیستان و بلوچستان با بمب‌های صوتی صورت گرفتند اما از 1382 تا 1388 همه حملات انفجاری بودند و این از پیامدهای تبلیغات وهابیت بین سنی‌ها بود. از سال 1388 به بعد نیز حملات انتحاری شده‌اند یعنی وهابی به خود بمب می‌بندد و به امید رسیدن به ثواب با کشتن شیعیان خود را بین شیعیان منفجر می‌کند.

گفتنی است در یکی از شهرک‌های مشهد دو مدرسه وجود دارد. دبستان و راهنمایی دخترانه و نیز دبیرستان دخترانه. دبیرستان دخترانه 80% شیعه و 20% سنی دارد اما دبستان و ابتدایی دخترانه 80% سنی و 20% شیعه. راز این اختلاف چیست؟ از زمانی که کنترل جمعیت در کشور باب شد و شیعیان کم فرزندی را پیشه خود کرده و سنی‌ها افزایش جمعیت را شعار خود قرار دادند، فرزندان بیشتری در بین اهل سنت به دنیا آمدند و آنها هم اینک در سن تا 13- 14 سالگی هستند لذا همگی در مدرسه ابتدایی و راهنمایی درس می‌خوانند اما سه سال بعد که بزرگتر می‌شوند به دبیرستان خواهند رفت و دبیرستان نیز ترکیب 80% سنی خواهد یافت و شیعیان 20% ابتدایی اقلیتی در دبیرستان خواهند شد.


  
  

عضو شورای علمای دانشگاه الازهر مصر گفت: وهابیت تکفیری، یک شر و همچون یک ابزار انفجاری است که در تلاش است هر لحظه دنیای اسلام را به نابودی بکشاند.شیخ تاج‌الدین الهلالی، مفتی اعظم استرالیا در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، گفت: در دنیای امروز، دو جریان حاکمیت دارد، یکی جریان استعمار و سلطه بر ملت‌ها و سرزمین‌ها و یکی جریان مقابله با این زیاده‌خواهی‌ها.

وی افزود: در سال 60 (ه.ق) دو جریان شکل گرفت، یکی از این جریان‌ها می‌خواست ولایتعهدی را تثبیت کند که در آن، یزید بر مردم حاکم شد و قرآن و سنت پیامبر(ص) را زیر پا گذاشت. این جریان امروزه هم در جهان وجود دارد که می‌خواهد مردم را تحت استعمار و استثمار خود در بیاورد و وجود خود را در وابستگی به آمریکا می‌بیند.

عضو شورای علمای دانشگاه الازهر مصر بیان کرد: جریان دوم، جریانی است که ولایت‌عهدی یزید را رد می‌کند. این‌ها می‌خواهند عالم اسلامی را در راه صحیح به حرکت در بیاورند که بحث شرقی و غربی را رد می‌کند. موضوعات این جریان، وحدت اسلامی، فرهنگ، عزت، کرامت و فقه مقاومت در برابر دشمنان اسلام است. جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر این جریان را رهبری می‌کند.

الهلالی اظهار کرد: منافقین با حمایت و دستورپذیری از دولت‌های غربی و در رأس آن‌ها، رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا، درصدد تضعیف جریانی است که به مقابله با استعمار برخاسته، زیرا وجود مکاتب روشن‌گری همچون اسلام ناب، منافع استعمارگران را تهدید می‌کند.

وی ابراز کرد: اهل سنت و اهل تشیع باید اسلام را از قرآن و سنت صحیح محمدی دریافت کنند و خودشان را محصور و محدود در یک مذهب خاص نکنند. اگر خودشان را در یک مذهب خاص محدود و محصورکردند به نتیجه‌ای نمی‌رسند و این تنگ‌نظری است.

مفتی اعظم استرالیا بیان کرد: یکی از بزرگترین خطراتی که امروز دنیای اسلام را با تهدید جدی مواجه کرده است، قوت گرفتن گروه‌های تکفیری است و مسلمانان باید مراقب باشند؛ چون تکفیری، شری است که اگر همه را در برگیرد جامعه اسلامی را نابود می‌کند و همچون یک ابزار انفجاری است که هر لحظه دنیای اسلام را به نابودی می‌کشاند.


93/1/24::: 11:17 ص
نظر()
  
  

این اقدام خشم بسیاری از سازمان‌های حقوق بشری را برانگیخته و موجب انتقادهای گسترده‌ای در مورد نقض حقوق بشر و به ویژه زنان در این کشور شده است.در یک اقدام وحشیانه مقامات سعودی یک مرکز کار در عربستان، خواستار دوختن لب‌ها و چشم یک کارگر خارجی به اتهام ذکر گفتن شدند.

یک کارگر زن خارجی در محل کار خود بسیار ذکر مسیح می‌گفت که این امر خشم مقامات را برانگیخته بود.

در همین راستا در یک اقدام غیر انسانی و ضد حقوق بشری صاحب کار این زن از خواست مقامات این محل پیروی کرد و لبان این زن و چشم راست وی را دوخت.

این اقدام خشم بسیاری از سازمان‌های حقوق بشری را برانگیخته و موجب انتقادهای گسترده‌ای در مورد نقض حقوق بشر و به ویژه زنان در این کشور شده است.  
  

کاربران اینترنتی در صفحه اجتماعی فیس بوک تصویری از کتاب کلاس دوم ابتدایی مدارس مصر منتشر کردند. و این تصویر به صورت گسترده در حال انتشار در صفحات اجتماعی است. وزارت آموزش و پرورش هم چنین در جایی دیگر لفظ کفار قریش را تغییر داده و از آنها به "رهبران مخالفان" تعبیر کرده است.کاربران اینترنتی در صفحه اجتماعی فیس بوک تصویری از کتاب کلاس دوم ابتدایی مدارس مصر منتشر کردند. این تصویر به صورت گسترده در حال انتشار در صفحات اجتماعی است.

این صفحه از کتاب به داستانی از عمر بن خطاب و عبدالله بن زبیر بن عوام می پردازد که در حال عبور از یکی از مسیرهای شهر مدینه بودند. وزارت آموزش و پرورش مصر در این داستان و قبل از نام عمر بن خطاب ، لفظ امیرالمومنین را حذف نموده و فقط به لفظ امیر کفایت کرده، موضوعی که به نوعی باعث واکنش کاربران شده است.

وزارت آموزش و پرورش هم چنین در جایی دیگر لفظ کفار قریش را تغییر داده و از آنها به "رهبران مخالفان" تعبیر کرده و در مطلبی پیرامون هجرت پیامبر (صلی الله علیه و آله) به مدینه نوشته است: پیامبر (صلی الله علیه و آله) قصد هجرت به یثرب نمود، رهبران مخالف قریش از این موضوع آگاه شدند و بر علیه ایشان توطئه کردند اما خداوند وی را از این توطئه حفظ نمود.

 

منبع: شیعه نیوز


  
  

طه الدلیمی در این شبکه در تهدیدی آشکار قطع آب بر روی شیعیان در جنوب عراق را وعده داد. وی افزود: این یک انقلاب علیه شیعه است و قطع آب بر روی شیعیان یک سوم آنها را خواهد کشت و این امری است که وی موید آن است.به دنبال قطع آب فرات در بخش های مرکزی و جنوبی فلوجه عراق، شبکه های وهابی ضمن حمایت از این اقدام به تهدید و خط و نشان کشیدن روی آورده اند.

یکی از این شبکه ها ، شبکه وهابی-سعودی وصال است. مفتی وهابی طه الدلیمی در این شبکه در تهدیدی آشکار قطع آب بر روی شیعیان در جنوب عراق را وعده داد.

وی افزود: این یک انقلاب سنی –به تعبیر وی- علیه شیعه است و قطع آب بر روی شیعیان یک سوم آنها را خواهد کشت و این امری است که وی موید آن است و از داعش می خواهد آب را بر روی شیعیان ببندد تا از تشنگی بمیرند.

شایان ذکر است: الدلیمی که به مواضع ضد شیعی و افراط گرایانه اش معروف است چندی پیش نیز در اظهاراتی توهین آمیز شیعه را ناپاک خوانده و افزود: شیعیان جنوب عراق، به برکت آب فرات زنده هستند و اگر آب فرات را بر شیعیان ببندیم، همگی از تشنگی خواهند مرد!

 

منبع: «شیعه نیور»


  
  
<      1   2   3   4   5   >>   >